Rozkład jazdy Bydgoszcz Piła

Baza wyszukanych haseł

My crazy serwis with crazy Beyonce =]

Temat: Rozkład jazdy 2005/2006
Szanowni Państwo ,

Spółka „PKP Przewozy Regionalne” w nowym rozkładzie jazdy 2005/2006 ważnym od 11 grudnia 2005 r. proponuje nowe połączenia pospiesznymi pociągami międzywojewódzkimi*:

4. „SAN”
Przemyśl (05:58) – Kostrzyn (20:37)
przez: Lublin (10:10), Warszawę (12:55), Bydgoszcz (16:38), Piłę (17:56)

Kostrzyn (07:00) – Przemyśl (22:15)
przez: Piłę (09:46), Bydgoszcz (11:00), Warszawę (15:05), Lublin (18:05)

Pociąg prowadzi grupę wagonów z Zamościa (07:26) i do Zamościa (20:18).
(łączenie i dzielenie na stacji Lublin).

5. „CHEŁMIANIN”

Chełm (06:56) -Bydgoszcz Gł. (14:35)

Bydgoszcz Gł. (13:28) – Chełm (21:04)
Pociąg prowadzi wagony bezpośrednie do Gdyni (17:35) oraz z Gdyni (07:26).
(przełączanie wagonów na stacji Bydgoszcz).

12. „SUKIENNICE”

Kraków Gł. (07:45) – Bydgoszcz Gł. (15:28)
przez: Częstochowę (09:50), Łódź Kal. (12:04)

Bydgoszcz (11:52) – Kraków Gł. (19:56)
przez: Łódź Kal. (15:35), Częstochowę (17:48)
Godziny w nawiasach przy stacji początkowej i stacjach pośrednich oznaczają godzinę odjazdu, a przy stacji końcowej godzinę przyjazdu. Uprzejmie informujemy, iż z uwagi na wprowadzane skomunikowania i poprawki podane godziny mogą ulec nieznacznej zmianie.

* zgodnie z ustawową definicją za pociąg międzywojewódzki uważany jest taki pociąg, który kursuje przez teren 3 lub więcej województw, a także niektóre pociągi międzynarodowe.
Źródło: komunikacja-torun.pl/forum/viewtopic.php?t=194



Temat: Rozkłady jazdy komunikacji miejskiej - różne miasta ! IPHONE
Nowsza wersja rozkładu jazdy komunikacji miejskiej.

MIASTA:

Aktualne dostępne rozkłady:
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Elbląg
Gdańsk
Gdynia
Kalisz
Kraków
KZK GOP
Lublin
Łódź (MPK nie ponosi odpowiedzialności za aktualność rozkładów)
Nowy Sącz (MPK nie ponosi odpowiedzialności za aktualność rozkładów)
Olsztyn
Opole
Poznań
Radom
Rzeszów
Szczecin
Tychy (MZK Tychy nie ponosi odpowiedzialności za aktualność rozkładów)
Warszawa
Wrocław
Zielona Góra

Planowana kolejność pojawiania się nowych baz jest następująca:

Jaworzno
Jastrzębie
Kielce
Gorzów Wielkopolski
Grudziądz
Siedlce
Stalowa Wola
Słupsk
Częstochowa
Tarnów
Trójmiasto SKM
Warszawa SKM
Toruń
Koszalin
Świdnica
Zamość
Przemyśl
Piła


Aby móc zobaczyć zawartość umieszczoną w tagu [ CODE ] musisz się zarejestrować
Źródło: highwarez.pl/viewtopic.php?t=861


Temat: Rekolekcje 2005 - II st. - Rzepczyno
My jedziemy tym co ponoć jedzie na Wa-we...Z kostrzyna wyjeżdżamy o 7,00 a w Toruniu jesteśmy o 11,54...Ale dla pewności zamieszczam link
http://rozklad.pkp.pl/bin...yes&OK#cis_C1-2

a dla leniwych...
Kostrzyn 15.07.06 07:00

Witnica 07:19 07:19
Gorzów Wlkp. 07:43 07:45
Strzelce Kraj.Wschód 08:12 08:13
Nowe Drezdenko 08:27 08:28
Krzyż 08:43 08:44
Trzcianka 09:14 09:15
Piła Główna 09:36 09:46
Wyrzysk Osiek 10:18 10:19
Nakło n. Notecią 10:35 10:36
Bydgoszcz Główna 10:57 11:00
Bydgoszcz Leśna 11:06 11:06
Solec Kujawski 11:23 11:24
Toruń Główny 11:54
Czas jazdy: 4:54; kursuje
Źródło: oaza-pila.salezjanie.pl/forum/viewtopic.php?t=21


Temat: PKP od 1 września!
od 1 marca korekta rozkładu jazdy pociągów (dwa ostatnie kursy do Piły). odjazd do Piły z 18.00 przesunięty na 17.55, a z 19.25 na 19.19. ten ostatni to kurs Wałcz- Piła Gł. - Trzcianka - Krzyż Wlkp. umożliwiający jednocześnie przesiadkę na pociągi w kierunku Bydgoszczy i Poznania.
Źródło: pojezierze.mserwer.pl/forum/viewtopic.php?t=188


Temat: PKP Zmiany Tras/ Nowe Połączenia
Korekta rozkładu jazdy pociągów PKP PR – 1.06.2007

1 czerwca wprowadzamy poprawki do rozkładu jazdy. Zmiany mają usprawnić podróżowanie pociągami osobowymi i pospiesznymi, dzięki nowym połączeniom, poprawie skomunikowań, dodatkowym przystankom czy korekcie tras.
Oto najważniejsze z nich.


Reaktywacja ruchu pasażerskiego
Po półrocznej przerwie wracają pociągi na trasy: Kępno – Wieluń Dąbrowa oraz Herby – Chorzew Siemkowice. To efekt porozumienia Ministerstwa Transportu, samorządów województw: łódzkiego, śląskiego i wielkopolskiego oraz PKP Przewozy Regionalne.

Nowe połączenia
Połączenia na przywracanych odcinkach dostaną wsparcie dzięki możliwości przesiadania się na dodatkowe pociągi, które pojawią się pomiędzy Wieluniem a Herbami Starymi i Katowicami. Nowe kursy zaplanowaliśmy także m.in. z Gdyni do Helu i Malborka, ze Sławna do Darłowa oraz z Wrocławia do Lubania Śląskiego, Kłodzka i Międzylesia. Z 8 do 12 wzrośnie liczba pociągów przygranicznych kursujących między Kuźnicą Białostocką a Grodnem.

Zmiany tras i relacji
Wydłużone zostaną relacje wielu pociągów, dzięki czemu np. będzie można dojechać bezpośrednim pociągiem z Torunia do Katowic przez Zduńską Wolę i magistralę węglową. Podobnie będzie na trasach: Braniewo – Szczytno, Gliwice – Opole, Lublin – Dorohusk i Czechowice-Dziedzice – Cieszyn. Pospieszny JADWIGA kursujący teraz z Krakowa do Terespola i Olsztyna będzie dojeżdżał tylko do Terespola, za to do Olsztyna wydłużona zostanie trasa HUTNIKA jeżdżącego obecnie z Gliwic do Warszawy. Oprócz tego sezonowy pociąg z Katowic do Łeby zabierze też pasażerów z Częstochowy. Inną trasą pojedzie SZYNDZIELNIA z Bielska-Białej do Wrocławia – na ominięciu Pszczyny zyskają podróżni wsiadający na stacji Chybie.

Dodatkowe postoje
Od czerwca mieszkańcy Krasnegostawu będą mogli wsiadać na stacji fabrycznej do CHEŁMIANINA rel. Zamość – Kostrzyn oraz do SOLINY kursującej z Zamościa lub Bełżca do Warszawy. W Środzie Śląskiej będą się zatrzymywały 4 pociągi łączące Wrocław z GĂśrlitz. Dzięki nowemu postojowi PORTOWCA Wyrzysk Osieck uzyska połączenie z Warszawą i Szczecinem. A do CEGIELSKIEGO rel. Poznań – Przemyśl będzie też można wsiąść w Zduńskiej Woli Południowej. Oprócz tego w Grybowie zatrzyma się pociąg z Gdyni, a na łódzkim Żabieńcu sezonowy skład do Kołobrzegu.

Wygodniej i nowocześniej
Flota autobusów szynowych obsługujących połączenia regionalne systematycznie powiększa się. Nowoczesne pojazdy zostaną w czerwcu wprowadzone na trasy: z Krakowa Głównego do Krakowa Balic i Oświęcimia, z Krzyża do Piły i Chojnic, z Kielc do Skarżyska-Kamiennej i Sędziszowa, a także z Piły do Wałcza oraz z Dęblina do Łukowa.

Lepsze terminy kursowania
Na życzenie podróżnych do końca września w wydłużonych relacjach pojadą pociągi: SUDETY i KARKONOSZE – oba z Warszawy do Kudowy Zdrój, ponadto pierwszy z wagonami do Jeleniej Góry, a drugi do Szklarskiej Poręby. W czasie całego „długiego weekendu” z Bożym Ciałem będzie kursował ORKAN rel. Poznań – Świnoujście, wtedy też z Bydgoszczy będzie można dodatkowo pojechać nocnym pociągiem do Zakopanego. W dniach zwiększonych przewozów BYSTRZYCA z Lublina dojedzie do Kutna.

Zmiany niezależne od przewoźnika
Podróżnych prosimy o sprawdzenie rozkładów jazdy pod kątem korekty godzin odjazdów. Z powodu wprowadzenia ograniczeń prędkości, od 1 czerwca br. dotyczy wszystkich pociągów kursujących trasą Lublin – Dęblin oraz z Krakowa w kierunku Kielc, Tarnowa, Trzebinii oraz portu lotniczego Balice, a także na odcinkach: Trzebinia - Zebrzydowice oraz Wrocław - Kłodzko - Kudowa Zdrój.
Źródło: osmt.webplus.net.pl/viewtopic.php?t=7


Temat: Ratujmy kolej na Zamojszczyźnie
W Lubuskim tez nie lepiej, wszystko co jeździ pod spaliną ma być uje...ne, bo IC za drogo wychodzi wynajem SU45 stacjonujący w Krzyżu w szopie PRu.

Generalnie liczę, że szum spowodowany wypłynięciem poprawek korekty wrześniowej stanie IC taka ością, że się zadławi i zejdzie z tego padołu...

Niedawno dostałem takiego meila:

Cytat: Sent: Sunday, July 19, 2009 9:49 PM
Subject: likwidacja połączeń dalekobieżnych Gorzowa ?


Szanowni Państwo,

Pozwalam sobie przesłać na Państwa ręce informacje dotyczące zmian w połączeniach kolejowych, które miałyby jakoby wejść w życie jako korekta obowiązującego rozkładu jazdy pociągów spółki Inter City z dniem 1 września 2009. Informacje te ukazały się w czasopiśmie "Transport i Komunikacja" http://www.transport-komu...osci/3333.html. Według tych informacji Gorzów zostaje odcięty od komunikacji dalekobieżnej !!! Proszę o sprawdzenie tych informacji oraz o interwencję, gdyby okazało się to prawdą. Czas najwyższy aby PKP Intercity wypowiedziało się na temat komunikacji kolejowej Gorzowa z resztą kraju i dokonało jej logiczngo uporządkowania. Tylko połączenia przez Poznań mają sens, a nie z uporem maniaka forsowane relacje przez Piłę/Bydgoszcz. Dlaczego zamiast gorzowskiej części "Portowca" jadącego trasą północną nie można by wydłużyć relacji "Starosty" Poznań-Warszawa właśnie do Gorzowa ? Tylko trasa przez Poznań zapewni frekwencję, a więc i rentowność, oraz znacznie lepszy czas przejazdu. Czy w trasę wyjedzie sugerowany przez koleje niemieckie skład IC-TD na trasie Berlin-Kostrzyn-Krzyż- Gdynia ?

Myślę też, że przyszła pora aby zjednoczyć wysiłki gorzowskich władz samorządowych, parlamentarzystów, mediów i wszystkich zainteresowanych polepszaniem sytacji komunikacyjnej miasta. Bardzo dobra analiza dotycząca linii Kostrzyn-Gorzów-Krzyż wraz z propozycjami zmian została już opracowana i znajduje się na stronie miejskiej :http://www.gorzow.pl/material/podstrony/unia_europejska/Rewitalizacja_Krzyz-Gorzow-Kostrzyn.pdf. Jest to dobry przyczynek do dyskusji..

Osobny problem to stan techniczny linii Kostrzyn-Gorzów-Krzyż oraz Gorzów-Zbąszynek. Po podpisaniu umowy między Lubuskim UM i PKP dotyczącym budowy kolejowej obwodnicy Czerwieńska oraz modernizacji linii Czerwieńsk-Zbąszynek, miała przyjść kolej na obie "gorzowskie" linie. Niestety nic takiego nie następuje. Kiedy ma to nastąpić ? Kiedy również z Gorzowa wyjadą regionalne pociągi bezpośrednie do Poznania ? Mogą takowe jeździć z Zielonej Góry do Jeleniej Góry 4-y razy dziennie, gdzie podobnie do relacji Gorzów-Poznań część trasy jest pod prądem, a część nie. Dlaczego UM dofinansowuje to połączenie, a dużo ważniejsze Gorzów-Poznań, nie ? Takie bezpośrednie połączenia są bardzo ważne, a możliwy czas przejazdu poniżej dwóch godzin jest bardzo dobry i absolutnie konkurencyjny dla autobusów i samochodów ! Niestety, są to kolejne fakty, które świadczą o dyskryminacji północnej częśći województwa. Czy są plany połączeń PKP Przewozy Regionalne typu interregio np. Gorzów/Zielona Góra - Warszawa, Gorzów-Gdynia (łączenie istniejących relacji, tak jak np. połączenie Wrocław-Kamień Pomorski, itp) ? To są pytania do Lubuskiego Urzędu Marszałkowskiego.


Jak widać ludziom zależy na tym, aby ich miasta miały połączenia dalekobieżne. Swoją drogą Gorzów jest miastem wojewódzkim, ale kolejowo jest dyskryminowany w porównaniu do Zielonej Góry, które ma linie zelektryfikowane, zaś moje miasto leży przy linii D29-203 - zwanej Ostbahnem - dwutorze o dobrych warunkach eksploatacyjnych, szlakowa 100 km/h, nieliczne tylko zwolnienia. Z roku na rok oferta pociągów pośpiesznych w moim regionie była regularnie gnojona. W zeszłym roku wywalczono połączenie Bezpośrednie Warszawy/Krakowa z Berliniem przez Gorzów. walczył o to połączenie nawet sam senator Henryk Maciej Woźniak, dzięki któremu także uruchomiono w 1998 roku słynnego albo i nie 'Gorzowiaka' - teraz Hetmana.

Generalnie Gorzów ma 125-130 tysięcy mieszkańców i musi być aż takim zadupiem kolejowym...? Nie wiem co się stanie 1go września, ale jeśli wejdzie w życie ta korekta, bo naprawdę może zrobić się gorąco.
Źródło: trainz.pl/_forum/viewtopic.php?t=2780


Temat: Likwidowane połączenia TLK w Województwie Wielkopolskim
Od niedzieli - zmiany w rozkładzie jazdy pociągów. Od czerwca natomiast niektóre pociągi w ogóle przestaną jeździć.

Przez Poznań przejeżdża - w zależności od dnia - około 60 pociągów spółki PKP Intercity. Większość to tzw. Tanie Linie Kolejowe. Najwięcej ich kursuje do Szczecina, Wrocławia, Gdyni i Warszawy. Już 1 czerwca niektóre z tych pociągów mogą zniknąć z torów. Powód? Zarządca infrastruktury, czyli PKP Polskie Linie Kolejowe, zażądał od Intercity ograniczenia ruchu pociągów o 13 proc. To kara za długi przewoźnika, które wynoszą ok. 180 mln zł.

"Rynek Kolejowy" dotarł do listy pociągów, które Intercity uznało za najmniej opłacalne. Najprawdopodobniej to właśnie ich kursowanie zostanie zawieszone. Lista liczy 43 pociągi. Dziesięć z nich przejeżdża przez Wielkopolskę, to pociągi TLK. Pasażerowie muszą się zatem przygotować na następujące zmiany:

* Gdynia (12.44) - Poznań (18.03) - Zielona Góra (20.31) - zlikwidowany na całej trasie,

* Zielona Góra (7.13) - Poznań (9.23) - Gdynia (17.37) - zlikwidowany na całej trasie,

* Wrocław (7.05) - Poznań (9.42) - Suwałki (19.25) - odwołane na odcinku Olsztyn-Suwałki,

* Suwałki (8.36) - Poznań (19.20) - Wrocław (21.47) - odwołany na odcinku Suwałki-Olsztyn,

* Warszawa (16.00) - Poznań (19.27) - Kostrzyn (22.28) - odwołany na odcinku Poznań-Kostrzyn,

* Kostrzyn (3.47) - Poznań (7.00) - Warszawa (10.00) - odwołany na odcinku Kostrzyn-Poznań,

* pociąg z Przemyśla do Szczecina przez Piłę, Trzciankę i Krzyż - odwołany na odcinku Przemyśl-Lublin i Bydgoszcz-Szczecin (a więc również w Wielkopolsce),

* pociąg ze Szczecina do Przemyśla przez Krzyż, Trzciankę i Piłę - odwołany na odcinku Szczecin-Bydgoszcz i Lublin-Przemyśl (a więc również w Wielkopolsce),

* pociąg z Wrocławia do Terespola przez Ostrów Wielkopolski i Kalisz - odwołany na odcinku Warszawa-Terespol,

* pociąg z Terespola do Wrocławia przez Kalisz i Ostrów Wielkopolski - odwołany na odcinku Terespol-Warszawa.

Intercity nie potwierdza tych doniesień. Zapowiada, że ostateczną listę zawieszonych oraz zmienionych połączeń ujawni tydzień przed wprowadzeniem zmian w rozkładzie jazdy.

Likwidowanie pociągów zaczęło się po weekendzie majowym. Na tory nie wyjechały wtedy niektóre pociągi InterRegio, uruchamiane przez innego przewoźnika - spółkę Przewozy Regionalne. Pasażerowie z Poznania nie dojechali m.in. do Warszawy, Krakowa i Szczecina. W ostatnich dniach Przewozy Regionalne zaczęły spłacać zadłużenie, dzięki czemu na weekend wróciła większość zawieszonych InterRegio. Ale tylko do poniedziałku. - Na stałe wrócą tylko wtedy, gdy zaległości przewoźnika będą nie większe niż miesięczne - mówi Krzysztof Łańcucki, rzecznik PLK.

A już od niedzieli rozkład jazdy zmieni się nieco z powodu remontów. Niektóre pociągi pojadą o kilkanaście minut dłużej niż zwykle. W przypadku Poznania to pociągi TLK do Gdyni, Wrocławia, Olsztyna, Zielonej Góry, Świnoujścia i Przemyśla, a także ekspres Berlin-Kijów (będzie jeździł dłużej od 30 maja).


Źródło: Gazeta Wyborcza Poznań
Źródło: forumkolejoweofk.jun.pl/viewtopic.php?t=14



Form:

Podstrony

My crazy serwis with crazy Beyonce =]
Rozkład autobusów Gadu Gadu
rozkład jazdu MPK Wrocław
Rozkład PKS Gdańsk Kętrzyn
Rozkład Dworzec PKS Olsztyn
Rozkład autobusów na komórkę Gdańsk
rozkład materiału nauczania j ang
Rozkład autobusów Warszawa Stadion
rozkład autobusów MZK Koszalin
rozkład h202 przez MnO2
Rozkład autobusów z Nysy do Głuchołaz
itaka rozklad lotow
autobusy z Lubina do Zielonej gory
Kurs instruktora jazdy konnej krakow
rozkład jazdy autobusów czerwieńsk zielona góra
bieruń stary dworzec autobusowy
fabryka autobusów w jelczu-laskowicach
ozkład jazdy toruń
rozk ad jazdy kzk gop
sofa rozkładana gąbka


Gdybym chciał opowiedzieć słowami wszystko to, co miałem zamiar wyrazić w powieści, to musiałbym napisać tę samą powieść, którą napisałem, od początku. Lew Tołstoj (pisarz rosyjski, 1828 - 1910)
Ex libris - z księgozbioru (biblioteki). (biblioteki). (biblioteki)
Ile talerzy, tyle przyjaciół. Linde
Dasz pokój, masz pokój. Przysłowie polskie
Fiat iustitia, ruat coelum - sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby niebo miało runąć.